Regulamin Pokrowce Samochodowe Cardo Czeladź

Sklep znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.pokrowcecardo.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
Sklep www.pokrowcecardo.pl jest prowadzony przez:

FPH CARDO Szatkowski Mirosław
41-250 Czeladź ul. Nowopogońska 70
Nip. 654-000-95-16

Adres do korespondencji:

FPH Cardo Szatkowski Mirosław
41-250 Czeladź
ul. Nowopogońska 70
tel. : 507 85 75 25
email: cardo@pokrowcecardo.pl

Zakup w sklepie internetowym www.pokrowcecardo.pl oznacza akceptację regulaminu.
Procedura składania i realizacji zamówień pokrowców samochodowych w sklepie firmowym:
Zamówienie można składać poprzez wypełnienie formularza zamówienia, telefonicznie lub poprzez email.
Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest wypełnienie danych adresowych wraz z poprawnym adresem email i numerem telefonu pod którym będzie można potwierdzić złożone zamówienie przez naszego pracownika.
Zamówienie można składać 24/h na dobę przez cały rok, zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17:00, w soboty, niedzielę oraz w święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.
Jeśli wystąpią okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, nasza firma zastrzega sobie prawo wstrzymania jego realizacji - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się
niezwłocznie powiadomić zamawiającego.
Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane adresowe - nieistniejący email, lub brak telefonu nie będą realizowane.
Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości lub nie potwierdzonych.
Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.pokrowcecardo.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT, są cenami brutto.
Nasz sklep wystawia fakturę VAT na zakupiony towar i paragon fiskalny dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Sklep prowadzi zarówno sprzedaż wysyłkową, jak i w siedzibie firmy pod adresem Czeladź ul. Nowopogońska 70,
Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionych pokrowców samochodowych w siedzibie firmy.

Zwrot objęte niniejszym Regulaminem opierają się o następujące zasady:
Każdy Konsument ma prawo dokonać zwrotu towaru zakupionego w sklepie www.pokrowcecardo.pl w terminie do 14 dni od dnia dokonania jego zakupu
(tzn. od dnia następnego od daty ujawnionej na fakturze) bez podania przyczyny.
Towar wykonany na specjalne zamówienie można zwrócić do sprzedawcy wyłącznie w przypadku gdy wcześniej strony umówiły się lub podpisały w tej sprawie umowę.
Reklamacja z powodu niezgodności towaru z umową przez ujawnienie się wady towaru, dotyczy wszystkich transakcji bez względu na ich formę.
Koszty odesłania towaru ponosi kupujący chyba że strony postanowiły inaczej.
W przypadku reklamacji towaru z tytułu niezgodności z umową koszt przesyłki ponosi sprzedający lub sprzedawca w przypadku gdy wcześniej strony umówiły się.
Sklep www.pokrowcecardo.pl odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu,
(nie sprawdzenie paczki w obecności kuriera nie wyklucza wszczęcia procedury reklamacyjnej).
Pokrowce samochodowe nie mają obszyć dziurek pod zagłówki, opis ich wykonania jest w odnośniku na stronie głównej. Brak obszyć nie jest podstawą do zwrotu pokrowców.
Zdjęcia tkanin ze względów technicznych mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu (są wykonywane w różnych warunkach oświetleniowych, najczęściej przy świetle słonecznym. Zdarza się że część zdjęć została wykonana przy zachmurzonym niebie. Stąd też wynikają różnice w kolorystyce. Kolejnym problemem z jakim możemy się spotkać w odbiorze koloru są różne monitory, na których przeglądane są fotografie)
Tkaniny są podzielone na kolory, odcienie na stronie głównej. Jeśli wybór koloru lub odcień jest dla Państwa bardzo istotny proszę przed zamówieniem pokrowców samochodowych zamówić próbki tkanin (do 10 - tkaniny podstawowe, plus tkaniny na boki i plecy pokrowca).
Nie można dokonać zwrotu pokrowców samochodowych ze względu na kolor lub odcień odbiegający od oczekiwań klienta, chyba że wcześniej strony umówiły się lub podpisały w tej sprawie umowę.
Zasada ta nie wynika ze złośliwości z naszej strony. Nie szyjemy pokrowców uniwersalnych co ułatwiałoby sprzedaż oddanych pokrowców. Prawdopodobieństwo sprzedania takiego pokrowca potem jest jak 1 do ponad 2000 ze względu na ogromny wybór kolorystyczny względem konkurencji. Firma nie stosuje zasady "wciskania" oddanych pokrowców a każdy klient samodzielnie podejmuje wybór kolorystyki. Prosimy więc o przemyślany zakup.

Paczki dostarczane są wyłącznie przez Poczte Polską. Przesyłka standardowa i za pobraniem dostarczana jest w ciągu 2-5 dni roboczych (licząc od dnia następnego po dniu nadania).

Polityka bezpieczeństwa danych osobowych:
Dane osobowe klientów wykorzystywane są wyłącznie do celów realizacji zamówienia
Dane nie są przechowywane ani przetwarzane i udostępniane osobom trzecim
Do polityki ochrony danych osobowych zastosowanie ma USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Formy płatności: Za towary zakupione w sklepie www.pokrowcecardo.pl można zapłacić w następujący sposób:
Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego pokrowca samochodowego w siedzibie firmy: Czeladź ul. Nowopogońska 70
Płatność przy odbiorze - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający paczkę do Państwa.
Wpłata na konto - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty.
Numery kont bankowych naszej firmy :
NEST BANK: 67 1870 1045 2078 1186 3821 0002
IDEA BANK: 57 1950 0001 2006 0246 8046 0002
Szybki przelew przez Internet - dokonany za pomocą Przelewy24.pl
Kartami płatniczymi - (płatności kartami płatniczymi za pomocą Przelewy24.pl)
Płatności z PayPal: sklep@cardo-czeladz.pl